Meer structuur tijdens de kraamtijd
Over ons
Kraamvisite agenda is onderdeel van Samenkramen:
Het netwerk voor zwanger Nederland en België.
Kersverse ouders informeren
Het doel van ons netwerk is om aanstaande ouders te informeren over de zwangerschap, de bevalling en het ouderschap. Daarmee willen wij deze nieuwe fase van hun leven op een gestructureerde manier inluiden. Zo komen nieuwe papa’s en mama’s niet voor verrassingen te staan. Onze specialisten staan klaar om allerlei vragen omtrent de zwangerschap, de bevalling en het ouderschap te beantwoorden. Wij leiden graag iedereen op een positieve manier door de zwangerschap heen.
Visie van Samenkramen
In Nederland worden er jaarlijks zo’n 160.000 baby’s geboren. Deze grote groep ouders gaat een mooie, spannende en nieuwe tijd tegemoet. Om ervoor te zorgen dat deze ouders er niet alleen voor staan, willen wij ze goed informeren. Dit lukt alleen met elkaar. Wij geloven in de kracht van samenwerken. Vandaar dat ons netwerk ook bestaat uit een heleboel informateurs en specialisten. En daar zijn we trots op!
10 gouden bezoek regels
Jullie kraambezoek plannen? Hou dan deze gouden regels in gedachten.
1. Rust elke dag minimaal een uurtje met jullie kleintje
2. Laat eerst directe familie op kraambezoek komen
3. Nodig bezoek pas na een week uit
4. Beperk de kraambezoeken tot een uurtje
5. Vraag bezoekers om de kinderen thuis te laten
7. Laat zieke mensen niet bij je kindje in de buurt komen
8. Vraag je visite om hulp
9. Houd genoeg dagen vrij voor quality time
10. Volg je gevoel en zeg desnoods kraambezoek af
Geen gedoe, gebruik onze kraamvisiteplanner
Waar gebeurd verhaal over kraambezoek
Een man brengt een kraambezoek aan zijn zus. Zij is twee dagen geleden bevallen van een gezonde dochter. Samen eten ze beschuit met muisjes. Een paar dagen later krijgt de baby verhoging en minder eetlust. Het kindje wordt steeds zieker. Verschijnselen: koorts, gewichtsverlies, stuipen. Uiteindelijk wordt het meisje naar het ziekenhuis gebracht. De verplegers proberen alles te doen, maar het kindje overlijdt op de elfde levensdag. Bij het onderzoek blijkt dat de baby is overleden aan een herpes virus infectie. De man had een koortslip en heeft het meisje besmet. Advies: ga dus nooit op kraambezoek met een koortslip.
Bron: Facebook, Verloskundige Praktijk Den Haag, 30 oktober 2014
plaatje ontspannen bevalt het best:
Aanmelden
Willen jullie gebruik maken van onze agenda?
Inschrijven kan via de website.
Na inschrijving kunnen jullie afspraken makkelijk plannen.
Ongepland bezoek is zo verleden tijd.
familie, vrienden en kennissen weten precies wanneer ze langs kunnen komen.
Twee kraamvisite agenda’s
Jullie kunnen kiezen uit twee verschillende kraamvisite agenda’s: een standaard versie of een zonder reclames.