In verband met het Corina virus, kunnen activiteiten niet doorgaan,
vraag dit voor de zekerheid altijd even na bij de organisatie.

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Vertel je verhaal in vilt

4 januari 2020 - 10:00 - 16:00

|Terugkerend Evenement (Bekijk alle)

An event every month that begins at 10:00 on day First of the month, repeating until 4 juli 2020

€197,00

Rouwverwerking, praten en creatief bezig zijn.

Je gaat met de hulp van Nathalie je eigen hemeldoos bekleden met een door jou zelf gemaakte stof,
genaamd vilt. Met merinowol, zijde en vlasvezels. In de kleuren die je voelt en jouw aanspreken.
Ga je jou verhaal vertellen in vilt. De workshop doe je samen met lotgenoten, op deze manier is er
ruimte om naar elkaar te luisteren of je eigen verhaal te delen wanneer daar behoefte aan is.

De workshop vertel je verhaal in vilt geef ik samen met Patricia. Zij is van hemeldoos en kan deze in 5 kleuren leveren. Je kiest de kleur die het beste bij jou en je kindje past. Hemeldoos is er in de kleuren wit, geel, blauw, roze en groen.

Wat is vilten,

Je gaat je eigen stof maken met merinowol, dit is de zachtste wol, en voor je kindje wil je ook graag dat het heel erg zacht is en warm aanvoelt. Door met plukjes wol te werken ben je eigenlijk aan het schilderen met wol. Je gaat 4 kleine schilderijtjes maken die uiteindelijk in de hemeldoos komen, en dit is je eigen verhaal in vilt. als je je patroon hebt gemaakt wordt het geheel nat gemaakt met water en groene zeep, en dit ga je bewerken tot een vast lapje. Later kan het nog verder bewerkt worden met tekst. Er ligt altijd een schrift waar je je gedachten, woorden die in je naar boven komen tijdens het werken, op kunt schrijven. Zodat je het niet vergeet.

Hoe leg je je verhaal in vilt.

Iedereen ervaart verdriet anders en op zijn of haar eigen manier. Dus ieder verhaal is heel persoonlijk. Je weet wat je voelt en misschien ook wel hoe het eruit ziet. Maar hoe wordt het dan beeldend. Nathalie is er om je daarbij te helpen. Door over je verdriet en wat je hebt meegemaakt te vertellen, komt er ook bij haar een beeld en kan ze je helpen dit te verwoorden. Je kan ook hulp hebben aan een geboorte, of rouwkaartje, het thema van het kamertje waar je al over had nagedacht. denk aan een kleur of een plaatje. Je ziet iets heel vaak, bijvoorbeeld, vlinders, roodborstje.

Ook als je denkt niet creatief te zijn, iedereen gaat met een mooi verhaal in vilt naar huis. Een herinneringsplek.

https://www.hemelwieg.nl/gallerij.html

 

Gegevens

Datum:
4 januari 2020
Tijd:
10:00 - 16:00
Kosten:
€197,00
Evenement Categorieën:
, , , ,
Evenement Tags:
, , , , , , ,
Site:
https://www.hemelwieg.nl/gallerij.html

Organisator

Nathalie Roelofsen
Telefoon:
0619362662
E-mail:
info@hemelwieg.nl
Site:
www.hemelwieg.nl

Locatie

Hemelwieg
Mandenmakerstraat 93
Harderwijk, Gelderland 3841 VD Nederland
+ Google Maps
Telefoon:
0619362662
Site:
www.hemelwieg.nl